ایران راهبند | راهبند برقی | راهبند بازویی | ستونی بولارد | راه بند اتوماتیک

قیمت راهبند

قیمت راهبند : در تعیین قیمت راهبند چند آپشن اصلی تعیین کننده می باشد.

  • اولین گزینه تعیین کننده قیمت راهبند مدل راهبند می باشد. اینکه راهبند مورد نیاز بازویی باشد یا امنیتی یا … در قیمت راهبند بسیار تاثیر گذار است.
  • دومین مورد تعیین کننده قیمت راهبند ساخت داخل و یا خارج بودن راهبند است. مسلم است که قیمت راهبند تولید ایران به دلیل ساخت داخلی از قیمت پایین تری برخوردار می باشد.
  • سومین مورد تاثیر گذار در قیمت راهبند برند آن می باشد. اینکه راهبند خود را از کدام برند انتخاب خواهید کرد در قیمت راهبند تاثیر گذار است.
  • چهارمین مورد موثر در قیمت راهبند اتوماتیک و یا دستی بودن آن می باشد. مسلم است که قیمت راهبند دستی از نوع اتوماتیک ارزان تر می باشد.
  • پنجمین موردی که در قیمت راهبند تاثیر گذار است آپشن های به کار رفته در راهبند می باشد. هر چه آپشن ها و سنسورهای بکار رفته در راهبند بیشتر باشد قیمت راهبند بالاتر خواهد بود.
  • جنس قطعات بکار رفته در بدنه راهبند نیز در قیمت راهبند تاثیر کذار است.

انواع راهبندهای بازویی نوعی نصب امنیتی محبوب هستند که در پارکینگ ها، مجتمع های آپارتمانی، ساختمان های اداری و سایر مناطق ممنوعه یافت می شوند به طوری که این سیستم ها نسبت به سایر انواع تاسیسات امنیتی مزایای زیادی دارند زیرا آنها کاربر پسند هستند، به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارند و به راحتی می توانند در سیستم های موجود ادغام شوند.

هزینه راهبند بازویی اتوماتیک یا دستی بسته به عوامل متعددی مانند نوع بازوی، طول بازو، مواد مورد استفاده و برند می تواند متفاوت باشد به طور کلی، بازوهای راهبند دستی نسبت به بازوهای اتوماتیک دارای قیمت ارزانتر هستند در حالی که بازوهای راهبند خودکار قیمت بیشتری دارند همچنین هزینه نصب نیز می تواند بسته به پیچیدگی نصب، مکان و مواد مورد استفاده متفاوت باشد.

عوامل موثر در قیمت راهبند بازویی

به عنوان یک تولید کننده حرفه ای راهبند ستونی، ما طیف وسیعی از راهبندهای فولادی ضد زنگ را تولید می کنیم که موانعی برای امنیت و حفاظت ایجاد می کنند به طوری که راهبندهای ستونی ضد زنگ ما برای پارک خودرو و همچنین برای جلوگیری از اقدامات احتیاطی مشابه ایده آل هستند.

انتخاب مواد

راهبدهای ستونی ما از جنس آلیاژ فولاد ضد زنگ گرید 304 و 316ساخته می شود بنابراین بیشترین دوام و استحکام را دارد و همچنین با مواد گالوانیزه پوشش داده می شود تا سطح صاف و صیقلی را ارائه دهد تا اثری ضد خش، ضد ضربه و مقاوم در برابر خوردگی در خود ایجاد کند به طوری که این عوامل در تعیین قیمت راهبند ستونی تاثیر گذار است.

فولاد ضد زنگ یک ماده بادوام و از نظر زیبایی شناسی است که درخشش خود را حتی پس از قرار گرفتن در معرض عناصر برای چندین سال حفظ می کند به طوری که یک گزینه باکیفیت است که حتی در آب و هوای زمستانی در برابر خوردگی مقاوم است. هزینه و قیمت راهبد بازویی نباید آنقدر که فکر می کنید بالا باشد به طوری که موارد مختلف، بر هزینه کلی راهبندهای بازویی اتوماتیک تأثیر می گذارد.

به عنوان مثال علاوه بر سفارشی‌سازی‌هایی که ممکن است انتخاب کنید قیمت راهبندهای بازویی تحت تأثیر موادی است که شما برای ساخت با آن انتخاب می کنید چرا که راهبندهای بازویی را می توان از مواد مختلفی ساخت که هر کدام در قیمت آنها تاثیر گذار است به طوری که بیشتر آنها از فولاد یا آلومینیوم ساخته می شوند.

بنابراین از آنجایی که آلومینیوم و فولاد گران ترین ماده نسبت به چوب و فلزهای دیگر است، هزینه تولید و قیمت راهبند بازویی را افزایش می دهد البته ما استاندارد بسیار بالایی از کیفیت را در تمام راهبندهای خود ارائه می‌دهیم به طوری که می‌توانید چند نمونه از پروژه‌های قبلی را که تکمیل کرده‌ایم در سایت ببینید.

طول بازو

بازوهای راهبند در اندازه های مختلفی وجود دارند که از 2 متر کوتاه تا 6 متر متغیر هستند البته می توان به صورت سفارشی طول بازو را افزایش داد که این عامل نیز بر قیمت راهبند بازویی تاثیر مستقیم دارد به طوری که هر چه طول بازو افزایش یابد مسلما قیمت راهبند را افزایش می دهد.

برق مورد نیاز

هنگام انتخاب متریال برای راهبند بازویی خود، باید بودجه و محیطی که در آن نصب می شود را در نظر بگیرید به علاوه ارزیابی کنید که چقدر توان می تواند به طور منطقی برای تامین انرژی بازو اختصاص داده شود به طوری که قبل از تعیین قیمت بایستی هم منبع برق اصلی و هم ولتاژ مورد نیاز مشخص شود چرا که در تعیین قیمت راهبند بازویی موثر است.

نصب و نگهداری

موتورهای هیدرولیک نسبت به موتورهای الکتریکی می‌توانند ضربه‌های بیشتری را تحمل کنند، پس از نصب به تعمیر و نگهداری بسیار کمی نیاز دارند، اگرچه ممکن است در آب‌وهوای سردتر دچار اختلال شوند به علاوه موتورهای الکتریکی معمولاً انرژی بیشتری نسبت به موتورهای هیدرولیک مصرف می کنند و کندتر هستند با این حال آنها تمایل دارند ساکت تر و راحت تر نگهداری شوند که این عوامل انتخاب نوع موتور نیز بر قیمت راهبند بازویی تاثیر گذار است.

برقی یا دستی

این که آیا راهبندهای بازویی خودکار یا دستی را انتخاب کنید، بر قیمت راهبند تاثیر گذار است چرا که قیمت یک راهبند دستی به مراتب خیلی پایین تر از یک راهبند برقی و اتومات است همچنین راهبندهای بازویی برقی راحت هستند اما می توانند پرهزینه و قیمت بالایی داشته باشند در حالی که راهبندهای بازویی دستی به تلاش بیشتری از کاربران نیاز دارند اما می توانند راه حلی مقرون به صرفه ارائه دهند و قیمت مناسب تری داشته باشند.

برند

انتخاب برند و تجربه سازنده نیز تاثیر زیادی در قیمت راهبند بازویی دارد در همین راستا مجموعه ما سال ها تجربه در تولید و ارائه انواع راهبندهای بازویی دارد چرا که ما بیشترین توجه را به جزئیات در محصول نهایی به مشتریان خود ارائه می دهیم که ویژگی خاص آنها را کاملاً به نمایش می گذارد همچنین ما برای ارائه کارهای خود ضمانت و گارانتی ارائه می دهیم که این خود کیفیت محصولات ما را تضمین می کند. بنابراین اگر به دنبال بهترین قیمت راهبندهای بازویی با خدمات عالی و بالاترین هستید با مجموعه ما تماس بگیرید.

عوامل موثر در قیمت راهبند ستونی

سیستم کنترل از راه دور یا دستی

انتخاب نوع دستی یا هوشمند راهبند ستونی ما، تاثیر قابل توجهی در قیمت آن دارد چرا که نوع هوشمند نیاز به چراغ و نوارهای LED برای روشنایی در شب و استفاده از سیستم های الکترونیک برقی دارد که قیمت راهبند را افزایش می دهد همچنین راهبندهای ستونی در جای خود قفل می شوند تا از دستکاری یا سرقت جلوگیری شود.

اندازه و قطر راهبند

مسلما ضخامت، اندازه و قطر راهبند از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت راهبند ستونی است.

نوع راهبند ستونی

نوع هیدرولیک، پنوماتیکی یا برقی به طوری که انتخاب هر کدام از این روش ها بر قیمت راهبند تاثیر گذار است به طوری که مدل هیدرولیک قیمت بیشتری نسبت به دو مدل دیگر دارد.

سفارشی سازی

قابلیت سفارشی سازی شامل حکاکی لوگو روی راهبند یا سفارش رنگ و یا هزینه های اضافی نیز از در قیمت راهبند ستونی تاثیر گذار است.

حمل و نقل

ما بر اساس نوع محصول و مقداری که سفارش می دهید، روش حمل و نقل را انتخاب می کنیم که منطقی ترین باشد و در تعیین قیمت راهبند ستونی مقرون به صرفه باشد.

هزینه نصب

تجهیزات مکانیکی و نصب پمپ هیدرولیک در زیر زمین مسلما در قیمت راهبند تاثیر گذار است.

عرض گذرگاه

به عنوان مثال عرض گذرگاه یک متر نیاز به 3 الی 4 راهبند دارد و عرض 5 متر نیاز به راهبندهای ستونی بیشتری دارد چرا که فاصله آنها تعیین کننده قیمت راهبند است.

راهبندهای امنیتی ما برای فروش برای محافظت دائمی به طور محکم به زمین چسبانده شده یا سیمان می شوند همچنین ما به عنوان یکی از تولید کننده و عرضه کننده پیشرو انواع راهبندهای ضد زنگ، راهبندهای ستونی ما از مواد با کیفیت بالا ساخته شده اند تا از استفاده طولانی مدت با نگهداری کم اطمینان حاصل کنند .

سبک های مختلف، از ساده تا پیچیده متناسب با هر محیط امنیتی در دسترس هستند به علاوه رنگ های سفارشی برای افزایش دید نیز برای اکثر راهبندهای ستونی موجود است علاوه بر این تمام محصولات امنیتی ما همراه با گارانتی و ضمانت نامه ارائه می شود تا مشتریان با آسودگی کامل و تضمین شده بتوانند نسبت به خرید خود اقدام کنند.

خیر متشکرم
تصویر خبرنامه