ایران راهبند | راهبند برقی | راهبند بازویی | ستونی بولارد | راه بند اتوماتیک

تولید راهبند

تولید راهبند یکی از صنایع مهم در سراسر جهان محسوب می شود. تولید راهبند به دلیل اینکه تضمین کننده امنیت است از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار می باشد. تولید راهبند در سراسر دنیا هر روز پیشرفته تر شده و آپشن های بیشتری برای افزایش ایمنی به این صنعت افزوده می شود.

تولید راهبند در ایران نیز هر روز گسترده تر و بازار رقابت تولید راهبند در آن داغ تر می شود بنابراین وقتی نوبت به سیستم های امنیتی شما می رسد نمی خواهید از کیفیت صرفه جویی کنید چرا که یک محصول نامرغوب ممکن است محافظت مورد نیاز شما و کارمندانتان را فراهم نکند بنابراین، مهم است که برای تمام نیازهای سیستم دسترسی خود به تیم ما ملحق شوید چرا که ما محصولات و خدمات تولید راهبند با رتبه‌بندی بالا را ارائه می‌دهیم که تضمین شده است تا کیفیت امنیت و حفاظت مورد نیاز شما را فراهم کند.

ما می توانیم خدمات تولید، نصب، نگهداری و تعمیر انواع راهبندهای بازویی و ستونی و دیگر راهبندها را انجام دهیم به طوری که ما رضایت کامل شما را از همه کارها و راهبندهایی که ارائه می دهیم تضمین می کنیم همچنین ما با شما همکاری خواهیم کرد تا مدل‌های مناسبی از راهبندها را بیابید تا به شما کمک کند بالاترین سطح ایمنی و امنیت را برای خود تضمین کنید.

تولید راهبند ستونی

ما انواع راهبندهای ستونی را به دو صورت اتوماتیک و دستی تولید می کنیم به طوری که این راهبندهای ستونی برای جلوگیری از ورود اجباری وسایل نقلیه غیرمجاز به مناطق حساس طراحی و ساخته شده اند که قابلیت عمل، قابلیت اطمینان و ایمنی بالایی دارند به علاوه از طریق محدودیت در عبور وسایل نقلیه راهبند ستونی ایمنی تأسیسات و مکان های اصلی را تضمین می کند بنابراین تولید راهبند ستونی ما عمدتا از سه قسمت سیلندر بالابر، حرکت هیدرولیک و کنترل الکتریکی تشکیل شده است.

1- سیلندر بالابر

ما در تولید راهبند ستونی از سیلندر بالابر و پایه استفاده می کنیم به طوری که این سیلندر دارای ساختار فولادی است و از لوله فولادی بدون درز به ضخامت 7 میلی متر، جوش داده شده، با مقاومت بالا و مقاومت در برابر ضربه ساخته شده است همچنین سیلندر بالابر ما در تولید راهبند ستونی دارای دیوار بیرونی رنگ هشدار قرمز است و شب می تواند نور LED روشن داخلی را نشان دهد. همچنین ما برای نصب راهبند ستونی، سیلندر بالابر را در لاین یا محل تعیین شده درب زیر زمین قرار می دهیم.

2- حرکت هیدرولیک

ما در تولید راهبند ستونی از روش حرکت هیدرولیک استفاده می کنیم که عمدتاً توسط مخزن سوخت، موتور، پمپ و سایر اجزاء، مجموعه کاملی از منبع تغذیه سیستم ستون بالابر را تشکیل می دهد به طوری که دستگاه نصب شده در راهبند ستونی کار پشتیبانی از راهبند را انجام می دهد همچنین حرکت هیدرولیک نسبت به سایر روش های حرکت برقی و پنوماتیکی دارای مزایایی از جمله حرکت آرام و بدون صدا و روان است.

3- سیستم کنترل الکترونیکی

بخش کنترل الکترونیکی خودکار در تولید راهبند ستونی شامل برد کنترل، سوئیچ نشتی، کنتاکتور بدون نویز، تنظیم زمان دقیق شروع که می تواند به طور خودکار تنظیم شود و به طور خودکار افزایش یابد به علاوه کنترل کننده اتوماتیک ما در تولید راهبند ستونی شامل جعبه کنترل، کنترل از راه دور، دکمه دستی و غیره است به طوری که کنترل پنل الکترونیکی به سیستم تنظیم خود اجازه تنظیم سرعت و تنظیم سرعت نزدیک شدن و همچنین توقف فوری را می دهد.

استفاده از فولاد ضد زنگ در تولید راهبند ستونی

فولاد ضد زنگ ماده ای بادوام است که حتی پس از سال ها قرار گرفتن در معرض عناصر، درخشندگی خود را حفظ می کند به همین دلیل ما در تولید راهبند ستونی خود از دو گرید اصلی فولاد ضد زنگ 304 و 316 استفاده می کنیم چرا که این فولاد یک گزینه باکیفیت است که به دلیل تفاوت های ترکیبی آن، حتی در آب و هوای زمستانی که در معرض مواد شیمیایی یخ زدایی است در برابر خوردگی مقاوم است. ما در تولید راهبند ستونی از فولاد ضد زنگ استفاده می کنیم چرا که مقاومت آنها در برابر خوردگی همراه با گزینه های طراحی قابل تنظیم آنها را به یک انتخاب ایده آل برای هر محیطی تبدیل می کند.

ضخامت راهبند ستونی

ما انواع راهبند ستونی را با قطر 219 میلی‌متر و ضخامت مواد 8 میلی‌متری تولید و عرضه می کنیم به علاوه مقدار ضخامت و قطر به صورت سفارشی نیز ارائه می شود.

نوار LED در تولید راهبند ستونی

استفاده از لامپ های ریز و نوار LED با کیفیت ما در تولید راهبند و در لبه بالایی آن روشنایی رنگارنگی را در شب و تاریکی تنظیم می کند به طوری که این نوارو یا لامپ LED را می توان با لمس یک دکمه تنظیم کرد به طوری که ایمنی را تضمین می کند، زیرا باعث می شود راهبند ستونی در تاریکی راحت تر دیده شود و همچنین در رنگ های مختلف قابل ارائه است ولی بیشتر از رنگ قرمز، زرد و سبز استفاده می شود.

در تولید راهبند چندین اصول اساسی رعایت می گردد که در زیر به برخی از آنها اشاره می گردد :

• اولین هدف از تولید راهبند ایجاد حداکثر آسودگی خاطر از لحاظ امنیتی برای مصرف کنندگان آن می باشد.
• تولید راهبند بایستی با ایمن ترین ابزار صورت گیرد. این ایمنی در تک تک قطعات انتخابی برای تولید راهبند بایستی در نظر گرفته شود.
• به دلیل استفاده عمدتا زیاد از راهبند، بایستی تولید راهبند به گونه ای صورت گیرد که حداقل استهلاک را داشته باشد.
• تولید راهبند در کنار خدمات سریع به موقع و در دسترس کامل می شود. در صورت عدم رعایت این نکته در تولید راهبند نارضایتی و آسیب فراوانی به مصرف کنندگان خواهد رسید.

در بالا به چند نکته اساسی که تمامی تولید کنندگان در تولید راهبند مدنظر قرار می دهند اشاره کردیم. توجه به این نکته ضروری است که دقت در تولید راهبند از دقت در سایر صنایع بسیار بالاتر خواهد بود زیرا تولید راهبند به منظور تامین امنیت صورت می گیرد.

تولید راهبند بازویی

ما طیف خوبی از راهبندهای بازویی را برای راه حل های امنیتی و کنترل دسترسی را برای هر برنامه ارائه می دهیم به طوری که این راهبند بازویی ما با ارزش بالا و با بلبرینگ‌های فولادی ضد زنگ با کیفیت تولید می‌شود و با یک تکیه‌گاه انتهایی قابل قفل همراه است همچنین قابلیت قفل شدن در حالت ایستاده و پایین را دارد و با طراحی و تولید فولادی قوی خود، برای محافظت از ورودی ها و خروجی ها تا عرض 8 متر ایده آل است.

ما همچنین برای تولید راهبند بازویی برای عملکرد بهتر موتور در مواقع اضطراری و قطعی برق، باتری های پشتیبان تعبیه کرده ایم علاوه بر این ساختار تولید راهبند بازویی به طور کامل از فولاد گالوانیزه با پوشش رنگ با کیفیت بر پایه پودر پلی استر ساخته شده است به طوری که آن را برای کاربردها در مناطقی که در معرض عوامل خورنده هستند، مناسب کرده است همچنین استفاده از فولاد ضد زنگ لعابدار برای تولید راهبند بازویی، عمر آن را طولانی و ماندگار می کند.

سیستم های راهبند بازویی

به علاوه برای مناطقی که در معرض بادهای شدید هستند، سیستم های راهبند بازویی ما طوری تولید و طراحی شده اند که بتوان آنها را با بازوی لوله ای مجهز کرد. ما این راهبند بازویی را به دو صورت دستی و اتوماتیک طراحی، تولید و نصب می کنیم به طوری که این راهبند بازویی دارای طراحی باریک است و برای حفاظت از پارکینگ ها و سایر ورودی ها به اماکن تجاری مناسب است.

بدنه راهبند بازویی تولید شده توسط ما از فولاد ملایم گالوانیزه با بوم آلومینیومی تولید شده است، به صورت استاندارد دارای روکش پودری قرمز است همچنین رنگ های دیگر در صورت درخواست موجود است به علاوه کدهای RAL باید در زمان سفارش ذکر شود. بنابراین استفاده از راهبند بازویی در مناطق با استفاده سنگین توصیه می شود به طوری که این مانع دستی هوشمند اما سبک وزن است. راهبند بازویی با کیفیت ما از آلیاژ آلومینیوم برای سختی و استحکام کششی بالا تولید شده است که مقاوم در برابر خراش، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و ضد آب است و می تواند در آفتاب داغ، آب و هوای مرطوب و سخت ترین محیط ها استفاده شود.

امکانات راهبند بازویی

• ارتفاع کلی : 1200 میلی متر

• طول بازو : 3 متر – 7 متر

• عمق زیر زمین : 600 میلی متر

• طول میله بازو از 3 تا 7 متر در دسترس است به علاوه تولید راهبند بازویی 6/5 متر و بالاتر ممکن در دو تکه ارائه می شود.

• تولید بازوی راهبند با مواد آلومینیومی و فولاد گالوانیزه سبک وزن قوی با قطر 76 میلی متر و به صورت سفارشی در قطرهای بالاتر ارائه می شود.

• کل قسمت های دیگر راهبند بازویی با بلبرینگ فولاد ضد زنگ تولید می شود.

• این یک راهبند بازویی قرمز با روکش پودری است و به صورت استاندارد دارای رنگ قرمز و سفید است، اما میله زرد و مشکی به عنوان یک گزینه بدون هزینه اضافی در دسترس است ولی توجه داشته باشید که مانع همچنان قرمز رنگ خواهد بود.

• می توان در حالت ایستاده و پایین قفل کرد.

• به پایه بتنی پیچ می شود.

• باید همیشه در حالت عمودی قفل شود تا در جای خود محکم شود.

• گارانتی 12 ماهه ما 12 ماه ضمانت را برای تمام موانع امنیتی ارائه می دهد که مطابق با دستورالعمل های مراقبت ما در صفحه گارانتی حفظ می شوند.

• تمام تولیدات راهبند بازویی ما دارای چرخ دنده های خود قفل هستند که بازو را هم در حالت باز و هم در حالت بسته قفل می کند به این ترتیب در صورت قطع برق، به لطف مکانیزم قفلی که در خارج از راهبند قرار دارد، بازو را می توان به صورت دستی، بالا یا پایین آورد.

• امکان نصب صفحه کلید یا کلید سوئیچ و فلاشرهای ایمنی به طور مستقیم بر روی جعبه ابزار، نصب را ساده می کند و هزینه سیستم را کاهش می دهد.

ساختار و تولید راهبند

این دروازه های جمع شونده به عنوان راه حل ایده آل در فضای باز به عنوان گیت های ایمنی عمل می کنند و با توجه به ساختار بادوام خود، نوید کیفیت بالا و امنیت عالی را در شرایط مختلف می دهند بنابراین از آنجایی که آنها کاملاً همه کاره و سخت هستند، برای عملکردهای مختلف عمومی و خصوصی از جمله استادیوم، انبارداری، راه آهن، ساخت و ساز، ادارات دولتی، مترو و مکان های دیگر مناسب هستند.
در همین راستا مجموعه ما انواع راهبندهای بازویی، تلسکوپی، زنجیری، پارکینگی، ستونی و انواع دیگر را با بهترین کیفیت و متریال تولید و عرضه می کند بنابراین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

خیر متشکرم
تصویر خبرنامه