راهبند تمام اتوماتیک

راهبند تمام اتوماتیک


راهبند تمام اتوماتیک

راهبند تمام اتوماتیک : تابلو فرمان دیجیتال این برد یکی از شگفتی های. تکنولوژی در صنعت راهبند اتوماتیک، دربهای اتوماتیک می باشد.

بردLIBRA C LX این قابلیت را دارد.که به دقیقترین میزان، پارامترهای عددی از قبیل میزان حساسیت برخوردبه مانع،

سرعت در بازشدن، سرعت در بسته شدن، میزان سرعت دوم، ترمز، شتاب و . . را به گونه ای تنظیم نمود که کلیه نیازهای مصرف کننده را پاسخگو بود.

این راهبند از موتور 24 ولت DC بدون جاروبک به همراه گیربکس فوق العاده قوی، بهره می برد. که همین موتور منحصر بفرد تردد نا محدود و متراکم را برای سیستم راهبند اتوماتیک به ارمغان آورده است.

یکی از مزایای دیگر سیستم راهبندبرقی .هوشمند نسبت به باقی راهبند ها، سیستم انکودری برای تشخیص موانع، دو سرعته .انتهای مسیر و تنظیم کورس حرکت می باشد. راهبندهای اتوماتیک قدیمی موجود در بازار اکثراً قابلیت تنظیم توقف را بصورت محدود و با تنظیم محل میکروسوییچ هستند.

یکی از نکات جالب در هوشمند بودن گیت راهبند هوشمند ، سیستمهای پیشرفته. برای اتصال به سیستمهای مدیریت پارکینگ .و سیستمهای کنترل تردد می باشد.

برد LIBRA C LX دارای خروجیهایی می باشد.که کمتر سیستمی در بین سیستمهای کنترل تردد. و دربهای اتوماتیک و راهبند های الکترونیکی دارای این توانایی می باشد.

توسط این خروجیها می توان از موقعیت لحظه به لحظه بازو مطلع شد.،این توانایی یکی از قابلیتهای مورد استفاده .در سیستمهای هوشمند ساختمان BMS و سیستمهای مدیریت پارکینگ می باشد.

نکته دیگر که درمورد راهبند برقی هوشمند قابل ذکر می باشد،. زیبایی راهبند اتوماتیک در طراحی می باشد.

این راهبند تمام اتوماتیک به کمک چراغهای LED که بر روی آن به عنوان فلاشر تعبیه شده است. زیبایی خاصی را به ارمغان آورده است.

به عبارت دیگر بر روی این راهبند فلاشری که مخصوص دربهای اتوماتیک می باشد. و به اشتباه در صنعت گیتهای کنترل تردد .و سیستمهای مدیریت پارکینگ نصب نمی شود. و فلاشری بر روی سیستم راهبند تمام اتوماتیک تعبیه شده است.که کاملاً همسان با انحناها و شکست های سیستم می باشد.

این راهبند تمام اتوماتیک در دو رنگ قرمز و آبی قابل ارائه می باشد.

راهبند تمام اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *